1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Shrnovací dveře do bytu

Shrnovací dveře do bytu byly trendem minulých desetiletí. Jedná se ale o praktický způsob oddělení prostor, navíc si shrnovací dveře zvládnete do původních zárubní namontovat i samy a tak z módy vlastně nikdy nevyšly. Čas navíc přinesl nové designové možnosti a tak se shrnovací dveře bez problémů hodí do každého bytu.

Výběr materiálu shrnovacích dveří do bytu

Materiál obvykle vybíráme podle toho, jaké dva prostory budou dveře oddělovat a samozřejmě také podle vzhledu. Shrnovací dveře se vyrábějí lamelové z PVC a to v různých dekorech od jednoduchých barev po imitace dřeva s průhlednými prvky nebo bez. Dalším používaným materiálem je pak koženka. Koženkové shrnovací dveře působí elegantně a těžce, proto umocní pocit uzavření prostoru. Vybrat si můžete zejména z přírodních barev potahu. Obě materiálová řešení jsou plně funkční, mají řadu kladných vlastností a jsou také cenově dostupná. Shrnovací dveře do bytu nebo domu můžete však zakoupit také dřevěné. Ty jsou o něco dražší, ale jedná se o přírodní materiál a navíc působí pevněji a tepleji.

Z velkovýroby i na míru

Shrnovací dveře do bytu nebo domu můžete koupit ve všech běžných rozměrech. Máte-li, ale atypické otvory není nic snazšího než poptat shrnovací dveře na míru a vybrat si ze zaslaných nabídek tu nejvýhodnější.

Shrnovací dveře do bytu šetří místo

Nedostatek místa v bytě nebo malé místnosti, to jsou nejčastější důvody, proč si zákazníci pořizují do bytu shrnovací dveře. Shrnovací dveře se neotvírají do prostoru, proto nevyžadují, aby bylo zádveří volné, a dveřní křídlo nebrání výhledu do místnosti. Díky tomu shrnovací dveře nacházejí využití v malých místnostech, jako jsou malé koupelny bytů, WC nebo třeba spižírny v domech, kam by se běžné otvíravé dveře možná ani vůbec nevešly. Jejich montáž je navíc čistá a opravdu jednoduchá. Výběr dekorů pro shrnovací dveře do bytu je tak široký, že se shrnovací dveře stanou vítaným prvkem ve vaší domácnosti a už nikdy víc o nich nebudete uvažovat jako o dispozičním ústupku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno