1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Septiky - plastové samonosné

Chystáte se pořídit si septik – typ plastový samonosný? Napište nám poptávku tím, že vyplníte jednoduchý poptávkový formulář. Při pečlivém vyplnění vám můžeme vyjednat velmi zajímavé ceny u našich dodavatelů, kteří se přímo na septiky plastové samonosné specializují.

Výhody samonosných plastových septiků

Mezi jasné výhody plastového samonosného septiku patří především jejich samonosná vlastnost. Septiky tedy stačí usadit do vyhloubené díry s betonovým dnem a následně pouze obsypat zeminou. Není vůbec nutné septiky obbetonovávat či jinak připravovat.

Základní typy septiků

Mezi základní typy septiků patří plastové samonosné septiky vícekomorové a septiky jednoduché, jinak nazývané také jako žumpy či plastové jímky. Nejlepší volbou je septiky tříkomorový s ohledem na jeho funkci čištění vody postupným vyhníváním a sedimentací. Při správném fungování je navíc potřeba vyvážet septik pouze jednou do roka až do 2 let.

Proč septik, typ plastový samonosný?

Plastové vícekomorové samonosné septiky není nutné díky postupnému vyhnívání tolik vyvážet. Jejich další výhodou je jejich funkce čistit vodu na úroveň vody užitkové. Tím se tedy nabízí možnost využívat tuto přečištěnou vodu ze septiku například na zalévání a pro další účely.

Napište nám poptávku na plastový samonosný septik ještě dnes a ušetřete tak až 30% z ceny septiku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno