1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sekční garážová vrata a jejich ceník

Máte již postavený dům a chystáte se na stavbu či rekonstrukci garáže? Uvažujete o pořízení sekčních garážových vrat, pokud možno sekční garážová vrata na dálkové ovládání? Nabízíme sekční garážová vrata od výrobců Lomax, Hormann, Trido a další řady levnějších neznačkových výrobců sekčních garážových vrat.

Jednoduché používání sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata nabízí vysoký komfort při používání garáže, resp. při vjezdu a výjezdu osobních vozidel. Sekční garážová vrata se dokáží automaticky sama otevřít i zavřít bez nutnosti asistence lidské síly. Jednoduše tedy zmáčknete ovladač ve svém voze a garážová vrata se otevřou. Následně opět stačí jediné stisknutí ovladače a garážová vrata se opět zavřou za vašim vozem. V současné době je na trhu celá řada druhů garážových vrat. My si dnes přestavíme sekční garážová vrata.

Jak se vyrábí sekční garážová vrata

Na rozdíl od jiných druhů vrat se sekční garážová vrata otevírají směrem nahoru, čímž nám mohou ušetřit velké množství prostoru a současně i práce při jejich instalaci. Jedny sekční garážová vrata jsou obvykle složena ze 4 a více sekcí – proto se nazývají právě sekční garážová vrata. Garážová vrata jsou tvořena základní rámem, který je v garáži umístěn do pravého úhle na každé straně. Na konci těchto profilů je následně umístěn motor, který celá vrata otevírá nebo zavírá. Všechna moderní vrata v uplynulých 15ti letech jsou navíc doplněna o pružinu, která podstatně zjednodušuje jejich otevírání a není tedy nutnost pořizovat sekční garážová vrata včetně motoru. I slabší žena dokáže sekční garážová vrata plynule otevřít nebo zavřít.

Další výhody sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata lze objednat v jakékoliv šířce a lze tak uzpůsobit průjezd tímto typem vrat až pro 2 vozidla vedle sebe. Sekční garážová vrata navíc lze doplnit o dveře, čímž vzroste komfort jejich využívání a v případě nároků na nevětrání garáže i jejich izolační vlastnost. Izolační vlastnost sekčních garážových vrat je navíc doplněna kvalitní pryží po stranách tak, aby nedocházelo k přílišnému úniku tepla z garáže. Další výhodou je až 2500 různých variant barev, které si můžete na svá vrata nechat aplikovat. Pokud se navíc občas vracíte domů v noci, sekční garážová vrata nejsou natolik hlučná, aby dokázala probudit ostatní členy rodiny nebo dokonce vaše sousedy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno