1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sapeli dveře vchodové

Vchodové dveře do bytu nesou řadu zodpovědných funkcí, jako zajištění bezpečnosti, a to jak té požární, tak proti nezvaným hostům, izolaci proti hluku z venku i zevnitř bytu a samozřejmě funkci reprezentativní. Vchodové dveře jsou přeci první částí vašeho bytu, kterou nově příchozí uvidí. Vchodové dveře Sapeli jsou schopné všechny tyto funkce splňovat, případně přidat i nějakou vychytávku navíc. Vše se doladí podle vaší konkrétní specifikace. Na některé modely dveří Sapeli je navíc možno čerpat dotaci z programu Zelená úsporám a tak se pořízení vchodových dveří Sapeli vyplatí ve všech směrech.

Za vchodovými dveřmi Sapeli jste v bezpečí

Součástí vchodových dveří Sapeli je samozřejmě i bezpečnostní kování. Navíc si můžete vybrat stupeň bezpečnosti, v němž si chcete dveře pořídit. Jedná se o bezpečnostní skupiny od I. do IV. Do první skupiny s názvem STANDART se řadí protipožární dveře schopné tepelně izolovat. Ve druhé skupině SECURA najdete protipožární dveře tepelně izolační a bezpečnostní. Vstupní dveře skupiny tři KOMFORT mají protipožární tepelně izolační a zvukově izolační vlastnosti a nakonec dveře čtvrté skupiny MULTI jsou pak kombinací všech vlastností, tedy jsou tepelně izolační, protipožární, tlumivé a bezpečností. Případně se můžete rozhodnout pro bezpečnostní dveře s kovovým jádrem.

Návštěvy se budou vašim dveřím obdivovat

A ne jen proto, že máte možnost vybrat si některý z neotřelých designů vchodových dveří Sapeli. V Sapeli mysleli opravdu na všechno a tak už se nemusíte rozhodovat, zda budou vaše vchodové dveře rušit sjednocený ráz dveří vašich sousedů, ale budou krásné, podle vašeho vkusu anebo se přizpůsobíte sousedům a vnesete si tak do chodby rušivý prvek, na nějž se bude každý den mračit. S vchodovými dveřmi Sapeli nejsou třeba žádné kompromisy. Zkrátka si dveře pořídíte z každé strany v jiném dekoru a spokojeni budou všichni. Za vchodovými dveřmi Sapeli se zkrátka bydlí samo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno