1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Šamotové cihly a jejich ceník

Šamotové cihly patří k nejkvalitnějším a nejčastěji používaným materiálům při zdění interiérových i venkovních krbů, velkých kamen apod. Šamotové cihly jsou vyráběny tak, aby vydržely žár do 1 650 stupňů Celsia, při kterém by klasické cihly zcela popraskaly.

Šamotové cihly patří dokonce k české tradici. Mezi lety 1960 až 1970 jste mohli najít na Moravě největší továrnu na šamot ve střední Evropě. Dnes se nejpoptávanější šamotové cihly vyrábí v několika továrnách především ve východní Evropě. Druhým častým tvarem jsou šamotové desky. Jak šamotové cihly, tak i šamotové desky se používají i pro jiné účely než jen stavba krbů, např. i jako obklady domů.

Jen samé výhody

Některé věci nepotřebují obměnu ani po několika staletích. Takovým příkladem jsou i šamotové cihly, ze kterých stavěli svá kamna i naši pradědečkově, a mnoho z těchto kamen či komínů stojí dodnes. Co je lepší než sálavé teplo, které je naakumulované v krbu či kamnech a které hřeje i několika dnů? Ať už se rozhodnete pro krb či kamna ze šamotových cihel, počítejte právě s těmito výhodami, které se ani po 100 letech nezměnily. Každý den tak můžete koukat na cosi, co tu bylo, je a stále bude. Dost možná pak bude kvalitně postavený krb ze šamotových cihel něčím, co budou jednou obdivovat vaše vnoučata jako poctivý zdroj příjemného tepla.

Poptejte šamotové cihly ještě dnes

Při psaní poptávky na šamotové cihly prosíme o specifikaci, v jakém množství tento materiál poptáváte a zdali preferujete doručení šamotových cihel přímo k vám domů. Pokud nám vypíšete celý poptávkový formulář opravdu pečlivě, připravíme vám cenovou nabídku přímo na míru včetně přesných nákladů na dopravu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno