1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Elektrické rozvody v bytě

Chystáte se na rekonstrukci bytu? Možná je čas vyměnit i rozvody elektřiny a předejít tak nechtěným nehodám. U nás můžete poptat projekt, materiál i realizaci, nebo společnost, která zařídí vše najednou. Stačí jen vyplnit poptávku a na jeden klik ji odeslat. Je to zdarma a zvládnete to během pár minut.

Cena elektrických rozvodů v bytě

Jednoznačně nelze říci, kolik vás bude celá výměna rozvodů stát. Záleží, kolik si napočítá elektrikář za práci a jaký materiál si vyberete. Do ceny se promítnou také finální dodělávky a drobnosti, jakou jsou kryty zásuvek a vypínačů. Řádově se však pohybujeme v desítkách tisíc korun. Je to tedy investice, kterou se vyplatí promyslet a porovnat si více nabídek.

Elektrické rozvody svépomocí

S elektrickým proudem si není radno zahrávat. Laikům proto manipulace s elektrickými rozvody rozhodně nepřísluší. Chcete-li ušetřit, srovnejte si nabídky elektrikářů ve vaší lokalitě a poptejte u nás také materiál, který můžete snadno získat za výprodejové ceny.

Elektrikáři ve vaší lokalitě čekají

Poptat u nás můžete i další služby a řemesla. Stačí, když specifikujete svůj požadavek a nezapomenete zadat lokalitu, které se poptávka týká. Váš požadavek rozešleme místním elektrikářům a kontaktujeme vás s jejich nabídkou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno