1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rojek TKA 25

Využijte možnosti žádat o dotace v programu Kotlíkové dotace 2016. Stačí si vybrat z bohatého sortimentu kotlů Rojek v ekodesignu, například Rojek TKA 25. Jedná se o automatický teplovodní kotel na tuhá paliva 4. třídy (dle ČSN EN 303–5) s regulovatelným výkonem od 7,5 kW do 25 kW.

Rojek TKA 25 spaluje peletky i hnědé uhlí

Kotel je uzpůsoben ke spalování hnědého uhlí velikosti ořech II (4 – 25 mm) a dřevěných pelet (6 – 10 mm). Spaluje nejen pelety ve vysoké kvalitě, ale i pelety s příměsí kůry. Násypku o objemu 300 l nebo 500 l lze volitelně umístit zleva nebo zprava.

Využijte možnosti modernizace kotle

Automatický kotel Rojek TKA 25 se standardně dodává s regulační jednotkou Adex, která ovládá samotný kotel a čerpadlo kotlového okruhu. Poptat můžete ale i Rojek TKA 25 s novou jednotkou ST 480 zPID, která je uzpůsobena pro napojení termostatu, ekvitermní regulace, ovládání přes internet a ovládá pak vše od kotle, násypky po čerpadla kotlového oběhu, cirkulace, topné a užitkové vody po ventilátor hořáku. Porovnejte kotel Rojek TKA 25 také s kotlem Rojek A 25, který se také vyrábí v ekodesignu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno