1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rojek KTP 20

Rojek KTP 20 je teplovodní kotel na tuhá paliva se jmenovitým výkonem 20 kW (20 kW=2h spalování). Na kotel 3. třídy (dle ČSN EN 303-5) se vztahuje 6letá záruka, výrobce však zároveň slibuje životnost až 30 let. Rojek KTP 20 s ručním přikládáním lze navíc jednoduše rozšířit na plně automatický kotel KTP Pellet nebo dokoupit akumulační nádrž pro efektivnější hospodaření s teplem.

Poradí si i s vlhkým palivem či biomasou

Teplovodní kotel Rojek KTP 20 je prvotně určen ke spalování hnědého uhlí o velikosti 40 – 100 mm. Lze v něm ovšem spalovat i kusové dřevo, piliny, brikety, štěpku či biomasu. Díky dokonalejšímu systému spalování (80 % se zplyňuje a 20 % spaluje) si kotel poradí i s vlhkým palivem, emise a agresivní kondenzát jsou redukovány a k odvodu spalin postačuje tah 10 – 12 Pa, není tedy třeba přídavný ventilátor.

Rojek KTP 20 je vhodný pro nucený i samotížný systém

Výkon kotle lze navíc jednoduše regulovat, a to až o 40%. Proti přehřátí je pak spotřebič chráněn chladicí smyčkou. Zvažujete-li žádost v programu Kotlíkové dotace, podívejte se i na kotle Rojek A 25 a Rojek TKA 25, které se vyrábějí v ekodesignu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno