1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rojek A 25

Vyberte si z nabídky českých kotlů Rojek vyráběných v ekodesignu. Teplovodní kotel Rojek A 25 na tuhá paliva s regulovatelným výkonem od 7,9 kW do 28 kW je plně automatický kotel třídy 4 (dle ČSN EN 303-5), který díky dokonalému systému spalování vydrží běžet bez obsluhy i několik dní a samotná obsluha pak zabere jen pár minut. Násypku o objemu 300 l lze pak volitelně umístit zleva nebo zprava, což je praktické vzhledem k nárokům na prostor.

Rojek A 25 spaluje hnědé uhlí i pelety

Automatický teplovodní kotel Rojek A 25 je určený ke spalování hnědého uhlí ve velikosti 4 - 25 mm (ořech II) a dřevitých pelet velikosti 6 - 10 mm. Regulační jednotka kotle ovládá jak ventilátor hořáku, tak podavač, cirkulaci a pohon směšovacího ventilu, čerpadlo kotlového okruhu i čerpadla oběhové vody a užitkové vody. Kotel lze také doplnit o ekvitermní regulaci (reguluje výkon dle venkovní teploty).

Kotlíkové dotace 2016

Celá řada spotřebičů Rojek se vyrábí v ekodesignu a lze na ně žádat příspěvek z programu Kotlíkové dotace. Podívejte se kromě kotle Rojek A 25 také například na Rojek TKA 25.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno