1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Co vše od Rockwool poptáváte?

Značka tepelné izolace Rockwool se zaměřuje na kompletní systém zateplení domu. Můžete si tak vybrat, zdali chcete zateplit šikmou střechu, obvodové zdivo nebo jendotlivé sádrokartonové příčky. V nabídce české společnosti Rockwool, a.s. patřící do skupiny Rockwool s celosvětovým záběrem najdete kompletní výčet typů izolace jako jsou Rockwool Airrock, Rockwool Fasrock, Frockwool Frontlock, Rockwool Multirock nebo Rockwool Rockmin. Nejrozšířenějším produktem této skupiny je především kamenná vlna (skelná vata, izolační vata, minerální vata). Všechny tepelné izolace Rockwool mají výborné tepelné i zvukově izolační vlastnosti.

Napište nám rychlou poptávku na tepelnou izolaci Rockwool

Jakmile budete psát poptávku na tepelnou izolace Rockwool, napište nám množství poptávané tepelné izolace. Čím vyšší objem, tím lepší ceny pak dokážeme dojednat na konkrétní množství tepelné izolace Rockwool. Současně při vyplňování poptávkového formuláře, prosíme o pečlivé vyplnění všech políček. Snadněji vám pak vyjednáme mnohem lepší ceny na izolaci Rockwool včetně výhodné dopravy na místo stavby.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno