1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rigips - sádrokartony a sádrové omítky

Poptáváte cokoliv od společnosti Rigips? Ať je to sádrokarton, sádrová omítka či cokoliv dalšího? Napište nám poptávku ještě dnes a ušetřete až 30 % z ceny materiálu. Značka Rigips patří do světového koncernu, který se zaměřuje na výrobu stavebního materiálu. Konkrétně sádrokarton je pak vyráběn přímo u nás v Horních Počáplech. V nabídce Rigips najdete kompletní sádrokartonové systémy, sádrové omítky a speciální program aktustických desek pro zvukovou izolaci.

Jak ušetřit na materiálu Rigips

Pokud se chystáte na výstavbu či rekonstrukci domu či bytu, je nabídka Rigips právě to pravé pro vás. Můžete si vybrat, zdali si necháte dodat pouze samotné sádrokartony a nebo kompletní sádrokartonové systémy. U nás můžete poptat i sádrokartonářské práce, takže máte jistotu, že sádrokarton Rigips bude instalovat odborník na sádrokartony. Jednou z výhod poptávky včetně montáže je samozřejmě i nižší sazba DPH, tudíž automaticky ušetříte až 35% z ceny materiálu díky porovnání nabídek dodavatelů a využití možnosti montážní firmy.

Poptejte Rigips hned a ušetřete

Ať jste se rozhodli pro samotné sádrokartony nebo celý sádrokartonový systém včetně profilů, prosíme o vyplnění jednoduchého poptávkového formuláře. Samozřejmě můžete poptat v jedné poptávce i další stavební materiál nebo montáž. Pokud si přejete co nejpřesnější cenovou kalkulaci, budeme potřebovat i adresu rekonstruované nemovitosti. Snadno vám pak spočítáme i dopravu materiálu Rigips.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno