1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Modré akustické desky Rigips

Potřebujete vyšší míru akustické izolace? Pak doporučujeme právě modrou akustickou desku Rigips. Modrá akustická deska Rigips snižuje výrazně množství hluku. Její instalace je velmi jednoduchá a práce s ní je plně srovnatelná s ostatními typy sádrokartonových desek Rigips. Modrá akustická deska Rigips se uplatní všude, ke je zvýšen důraz na komfort bez hluku a vyšší soukromí. Modrá akustická deska od výrobce Rigips velice dobře izoluje hluk z okolí a stejně tak izoluje vaše soukromí od sousedů a spolubydlících.

Přednosti modré akustické desky Rigips

Mezi vlastnosti modré akustické desky Rigips patří samozřejmě vyšší izolace proti hluku. Vyšší požární odolnost. Unikátní řešení rekonstrukce a suché výstavby. Modrá akustická deska Rigips je navíc lehká, takže nezatěžuje tolik nosné konstrukce. Schopnost modré akustické desky izolovat většinu hluku a zvuků zajišťuje akustická vložka v desce. Tato vložka však nijak nesnižuje pevnost desky nebo její výhody při suché výstavbě.

Ušetřete i na příslušenství k modré akustické desce

Poptejte modrou akustickou desku Rigips ještě dnes. Abychom vám mohli vyjednat ty nejlepší ceny u našich dodavatelů, prosíme o pečlivé vyplnění všech políček poptávkového formuláře. Pokud navíc poptáváte další související materiál (skelná vata, sádrokartonové profily), určitě je můžete uvést do poptávkového formuláře. Lépe vám pak vyjednáme mnohem lepší ceny u našich dodavatelů a specialistů pro sádrokarton Rigips.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno