1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Řekněte si o ceník Rigips ještě dnes

Chcete si zjistit aktuální ceník sortimentu Rigips? Pro maximální přesnost nabídky bychom vás rádi poprosili o vypsání poptávkového formuláře . Neopomeňte napsat, jaký materiál od výrobce Rigips poptáváte. Můžete poptat sádrokartony Rigips, sádrovou omítku Rigips nebo jakýkoliv další související sortiment. Rigips je výrobce kvalitního stavebního materiálu jsou již zmíněné sádrokartony a sádrové omítky. Ceník Rigips vždy připravujeme každému poptávajícímu na míru s ohledem na přesnost nabídky a zahrnutí dopravy.

Ceník Rigips jako jedna z nejčastěji poptávaných položek

Přesný ceník materiálu Rigips na míru patří na našem webu mezi nejčastěji poptávané položky. Již jsem vyřídili přes 20 000 poptávek na veškerý stavební materiál. Jakmile nám odešlete svoji poptávku, pečlivě vám připravíme přesný ceník Rigips na míru.

Co vše Rigips v současnosti vyrábí

Výrobce stavebního materiálu Rigips se v současnosti zaměřuje především na segment sádrových výrobků. V jeho nabídce tedy najdete sádrokartonové desky, oblíbené sádrové omítky Rigips a další. Mimo jiné vyrábí velmi chválenou modrou akustickou desku Rigips, stejně jako protipožární sádrokarton a samozřejmě sádrokarton pro standardní potřebu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno