1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Renovace bytového jádra

Renovace bytového jádra není rekonstrukce, nejedná se tedy o přestavbu, ale spíše o opravu a přizpůsobení stávajícího prostoru současným požadavkům. Proto je renovace ve výsledku mnohem levnější – jedná se o až desetinovou cenu, ovšem ne vždy ji před rekonstrukcí můžeme dát přednost. Renovaci bytového jádra upřednostňují zákazníci, jejichž bytové jádro ještě není v nepoužitelném stavu, vyhovuje jim i stávající dispozice bytu a nemohou si dovolit z finanční nebo i časových důvodů investovat do celkové rekonstrukce jádra.

Prostřednictvím našeho serveru můžete poptat jak renovaci, tak i rekonstrukci bytového jádra. Stačí ZDARMA vyplnit online poptávkový formulář .

Za dva tři dny, nejpozději do týdne

Samozřejmě záleží na charakteru původního jádra (nejčastěji se renovuje umakart), zkušenostech prováděcí firmy nebo řemeslníka a nepředpokládaných komplikacích. Celá renovace bytového jádra by ale v průměru neměla zabrat víc než čtyři dny, zatímco rekonstrukce by si z vašeho pohodlí ukousla klidně polovinu měsíce, minimálně však týden.

Harmonogram prací a rozpočet renovace bytového jádra

Tyto dvě věci by vám měla prováděcí firma poskytnout v náležité podrobnosti. Při zadávání už musíte mít rozmyšleno, co všechno od renovace bytového jádra očekáváte, a pokud dopředu očekáváte nějaké komplikace, firmu o nich informovat. Společně s prováděcí firmou nebo řemeslníkem potom proberete detaily a zvážíte možnosti renovace.

Materiálové možnosti renovace

Při renovaci se jedná hlavně o úpravu povrchů starého jádra. K tomu mohou posloužit různé prostředky od natahovacích hmot rozdílných vlastností po obklady. Obkladem nemusíme myslet jen obyčejné keramické obkladačky, ty stejně většinou slouží až jako finální úprava. Stěny se dají obložit obkladovými deskami do vlhkého prostředí. Různí výrobci nabízejí různé výhody jejich materiálů. Desky srovnají povrch a vytvoří nám vlastně úplně novou pohledovou část stěny. Stejně tak poslouží i natahovací hmoty a nátěry. Zatímco hmoty fungují spíše jako taková „jiná“ omítka, plastické nátěry se zase více blíží klasické malbě, i když tvoří silnější vrstvu. Finální úpravou pak může být keramický nebo skleněný obklad či plně omyvatelný nátěr.

Vyměněná sanita místo nezmění

Protože se při renovaci nebourá a nepředělávají se rozvody ať už vody, odpadu nebo elektřiny jako u rekonstrukce, změna umístění zařizovacích předmětů je jen obtížná. Přesto si váš obnovený interiér můžete doplnit a zefektivnit některými chytrými doplňky do malých prostor nebo přeskupit zařízení nevázané na sítě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno