1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce bytového jádra

Zub času se promítne všude a pak je čas na renovaci nebo dokonce celou rekonstrukci vašeho bytového jádra. Ať už je ze dřeva, umakartu nebo železobetonu, nejspíše už je, vzhledem k datu masové výstavby panelových domů, na hranici své životnosti. Rekonstrukcí bytového jádra navrátíte do vašeho bytu pocit čistoty a bezpečí, protože kromě estetických a hygienických závad může staré jádro skrývat i nebezpečí v podobě nevyhovujících elektrických rozvodů.

Chcete rekonstruovat bytové jádro a jste z Prahy nebo okolí? Poptejte rekonstrukci bytového přímo ve vaší lokalitě prostřednictvím našeho online formuláře ZDARMA a ušetřete.

Pár dní nepohodlí

Rekonstrukce bytového jádra je samozřejmě poměrně velký zásah do chodu domácnosti. Nezbytných pár dní nepohodlí se vám ovšem bohatě vyplatí a není třeba nad nimi váhat. Běžná rekonstrukce může trvat 7 ale i 15 dní, v závislosti na rychlosti pracovníků, ale i technologických postupech nutných k přestavbě.

Při rekonstrukci bytového jádra pozor na nosné stěny

Díky rekonstrukci můžete změnit dispozici vašeho bytového jádra a přizpůsobit tak rozměry koupelny a hygienického zařízení vlastním potřebám. Bourat a zasahovat do konstrukce můžete ovšem vždy jen u nenosných prvků, v našem případě tedy nenosných příček. V opačném případě by mohlo dojít ke statickému narušení nosných konstrukcí a tedy celé stavby a následně k nehodě. Při zadávání zakázky byste už také měli mít rozmyšleno, jak by měl výsledek rekonstrukce vypadat. Detaily už s vámi doladí zvolená prováděcí firma.

Pórobeton místo umakartu

Materiálová řešení se od doby výstavby samozřejmě změnila a tak bude vaše nové jádro s pravděpodobností tvořeno lehkými příčkovkami nebo sádrokartonovými příčkami ze sádrokartonu do vlhkého prostředí.

Stavební úřad a příslušná povolení

Při přestavbě bytu se snadno můžete dostat do situace, kdy bude pro provedení prací potřeba stavební ohlášení nebo dokonce povolení. Zvláště pokud měníte dispozici bytu a byt tedy již nebude odpovídat zkolaudované podobě. Nejlepší je zajít nebo zavolat na místní stavební úřad a zavčasu se informovat. Práce musíte také nahlásit majiteli a ostatním obyvatelům domu.

Zaměření prostoru nechte na profesionálech

Internet je plný podrobných popisů prováděných prací den po dni. Při jejich pročítání ale myslete na to, že každý byt je jiný a to i v případě, že je úplně stejný, a berte je jen orientačně. Harmonogram prací si musí každá prováděcí společnost stanovit sama podle příslušné situace.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno