1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Projekt rodinných domů Zlín

Chystáte se stavět rodinný dům ve Zlíně a jeho okolí? Pak byste měli vědět, jaké služby vám mohou místní dodavatelé nabídnout. Stačí vyplnit online poptávkový formulář a specifikovat oblast a své požadavky a pak už jen vyčkat na první nabídky projektů rodinných domů.

Stavba rodinného domu je velká investice a měla by proto být podložena kvalitním projektem, přizpůsobeným konkrétním podmínkám stavební parcely. Rozmyslet byste si měli nejen typ budoucího domu, ale i použité materiály, přibližnou částku, kterou máte k dispozici a vlastnosti, které od vašeho nového rodinného hnízda očekáváte. S tím vším vám bez okolků rádi poradí v každé projektové kanceláři nebo jiné společnosti dodávající projekty rodinných domů.

Jaký projekt rodinného domu ze Zlína se pro vás hodí?

Základní dělení projektů nejen rodinných domů je na projekt typový a individuální. Zatímco typový projekt je projekt, který je již hotový, a projektant ho pouze přizpůsobí vaší parcele a případným požadavkům, individuální projekt bude zhotoven přímo pro vás. Na míru a podle vašich představ. Většina zákazníků se spokojí s projektem typovým. Na výběr je široká škála různých projektů lišících se typem budovy, velikostí či cenou budoucí realizace. Ovšem může se stát, že jsou vaše požadavky nebo podmínky na stavební parcele na tolik specifické, že bude nutné nechat si zhotovit projekt individuální. Ten pak začne vznikat pod rukama projektanta pod vaším dohledem.

Projekty rodinných domů na klíč

Další volba vás čeká při zvažování realizace projektu. Pokud jste si pořídili pouze projektovou dokumentaci, nezbude vám, než se pustit do realizace sami, a to ať už svépomocí nebo prostřednictvím najaté firmy. Dnes již spousta dodavatelů ale nabízí stavbu domu takzvaně na klíč, což vám může značně ušetřit práci a ulehčit vašemu času. Stavba na klíč znamená, že pro vás firma podle zvoleného projektu, ať už typového nebo individuálního, provede realizaci projektu rodinného domu u Zlína. Je možné žádat provedení jen hrubé stavby nebo jít až do úplného dokončení. Vždy je dobré si ověřit, jaké všechny služby u konkrétní firmy stavba na klíč zahrnuje. Někdy dodavatelé nabízejí kompletní servis včetně vedlejších prací a zařizování na úřadech, jindy se musíte spokojit jen s řemeslnou prací.

Rádi byste začali stavět, ale nejste ze Zlína? Nevadí, poptejte zkrátka projekty rodinných domů bez specifikace polohy a přidejte vaše konkrétní představy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno