1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Prodej uhlí – černé uhlí

Srovnejte si nabídky černého uhlí ale i jiných tuhých paliv. Oslovte prostřednictvím našeho webu uhelné sklady i jiné prodejce ve vaší lokalitě, ať už pocházíte z jakékoli části republiky.

Nabídneme vám uhlí vhodné pro jakýkoliv druh spotřebiče

Poptejte černé uhlí ve velikosti vhodné pro konkrétní spotřebič. Poptáme pro vás černé uhlí a výrobky z něj v konkrétní velikosti a jakosti. Stačí specifikovat vaše požadavky, které na černé uhlí máte, a my už vše vyřídíme. Poptejte kusové uhlí, brikety nebo třeba černé uhlí vhodné pro spalování v automatických kotlích.

Nechte si uhlí nejen přivézt, ale i složit

Snad každý prodejce nabízí rozvoz paliv a to buď zdarma, nebo za poplatek závislý na vzdálenosti od místa skládky. I proto je výhodnější nakupovat u lokálních prodejců. Uhlí si navíc můžete nechat i složit. Samozřejmě záleží, jestli kupujete uhlí pytlované, volné nebo třeba v kontejnerech. Díky posuvným pásům vám ale dodavatel dopraví i volně dovezené uhlí hravě až do kotelny.

Nejen černé uhlí, poptejte i jiná tuhá paliva

Černé uhlí nepotřebujete, ale rádi byste levně pořídili jiná tuhá paliva jako třeba hnědé uhlí, brikety nebo palivové dřevo? I tak vyplňte online formulář a poptejte takový druh tuhých paliv, který sháníte právě vy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno