1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Unikátní systém Porfix a jeho ceník

Stavební systém Porfix si čím dál tím častěji nalézá cestu i mezi české stavby rodinných domů a developerské projekty. Výhody stavebního systému Porfix jsou v rychlé a čisté výstavbě, při níž dochází k lepení konkrétních cihel. Pro ceník systému Porfix a jiných zdících systémů nám můžete napsat poptávku o vytvoření základní kalkulace. Do poptávky prosím uveďte, jaké množství zdiva a všech dalších částí systémů Porfix poptáváte. V nabídce Porfix naleznete veškeré tvárnice potřebné pro stavbu obvodového zdiva. Dále pak příčkovky, překlady, U profily a základy pro stropy stejně jako stropní systém Porfix. Ceny systému Porfix jsou nastaveny velmi příznivě a samotnou poptávkou zdícího materiálu můžete stlačit cenu zdícího materiálu Porfix, Ytong nebo Porotherm až na úroveň 65% původní ceny.

Porfix a jeho výhody

Výhody zdícího materiálu Porfix jsme již vysvětlili výše. Jasnými výhodami je rychlá a čistá výstavba, příznivá cena materiálu a možnost postavit celý dům z jednoho materiálu. Systém Porfix je prověřený stavební materiál vhodný pro všechny druhy staveb a s již 50tiletou tradicí výroby pórobetonových tvárnic.

Jak na co nejpřesnější a nejlevnější ceník Porfixu?

Abyste získali co nejpřesnější a nejlevnější ceník Porfixu, je dobré se držet našich tipů, jak na co nejlevnější zdící materiál dosáhnout.

Do poptávky uveďte množství, které poptáváte.

K poptávanému systému Porfix navíc připište i další materiál, který plánujete pořídit. Mohou to být plastová okna, dřevěné krovy nebo cokoliv jiného. Čím vyšší cenu poptávka má, tím snazší je dosáhnout na nižší cenu. Tyto základní rady vám mohou ušetřit i třetinu nákladů na stavbu domu nebo rekonstrukci díky lepší vyjednávací pozici.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno