1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Pojízdné hliníkové lešení do 6 m

Pojízdné hliníkové lešení je praktickým pomocníkem při stavbě či opravách vašeho domu. Konstrukce se snadno přesouvá, a přesto je díky bezpečnostním prvkům bezpečná. Často poptávaným rozměrem lešení jsou spíše menší hlíníkové lešení do 6 metrů, která vám pro práci na rodinném domě, vilce nebo jiném běžně velkém objektu úplně postačí.

Výhody lehkých pojízdných lešení

Hliníkové pojízdné lešení do 6 m je vyhledávané pro snadnou montáž a manipulaci, protože se jedná o konstrukci z hliníku, tedy lehkého materiálu, který je i přes svou nízkou hmotnost dostatečně pevný a tudíž vhodný i pro konstrukci pojízdného lešení. Někdy se můžete setkat s výrobkem, kde jsou hliníkové prvky kombinovány s ocelí, aby bylo docíleno větší stability, což je důležité zejména u větších výšek lešení.

Bezpečnost pojízdného hliníkového lešení do 6 m

Jako u každého lešení je třeba dbát na bezpečnost jak při jeho montáži tak i při používání lešení. Bezpečnost hliníkového lešení zajišťují kotevní prvky, zábradlí či výztužná lana nebo tyče. Zvláště při montáži podlážek je třeba dbát, aby vše proběhlo tak jak má a pohyb po lešení byl bezpečný. Při pohybu po hliníkovém lešení do 6 m je dodržování pravidel BOZP samozřejmostí.

Pokud máte zájem o koupi pojízdného hliníkového lešení do 6 m, není nic snadnějšího než ho poptat prostřednictvím našeho poptávkového serveru StavebninyX.cz.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno