1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Podbití přesahu střechy

Na StavebninyX.cz můžete poptat nejen stavební materiál, ale také místní řemeslníky a stavební firmy. K rozeslání poptávek jak dodavatelům, tak živnostníkům nebo realizačním společnostem stačí jen vyplnit jednoduchý poptávkový formulář. Najdete ho zde, pod odkazem.

Poptejte palubky na podbití přesahu střechy

K podbití přesahů se dobře hodí jak masivní dřevěné palubky, tak PVC palubky různého provedení. Řešením mohou být také OSB desky, které se později opatří obkladem nebo omítkou či nátěrem. Výběr záleží jen na vás. Poptat můžete také spojovací materiál nebo lešení.

Lokální řemeslníci jsou levnější

Netroufnete-li si na podbití střechy sami, pomůžeme vám sjednat šikovné řemeslníky. Lokální řemeslníci nejen že si zakládají na místních recenzích a provádějí tak svojí práci poctivě, ale ušetříte i na přepravě. Stačí, když do poptávky uvedete i lokalitu, kde chcete pracovní sílu nebo materiál poptat, a my pro vás najdeme nejlepší nabídky co by dup.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno