1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plotovky z recyklovaného plastu

Výrobci přicházejí na trh stále s novými a novými možnostmi využití recyklovaného plastu a jedním z nich jsou právě plotovky nebo plaňky na plot chcete-li, které se vyrábějí z plastového recyklátu. Zastánce masivního dřeva pravděpodobně neosloví, ale přesto se jedná o atraktivní materiál s řadou funkčních výhod a variabilitou využití. Recyklace plastů a jejich proměna v dlouhodobě využitelné výrobky je navíc jediným způsobem, jak s plastovým odpadem efektivně nakládat.

Proč si tedy pořídit plastové plotovky?

Ať už plotovky z recyklovaného plastu hodláte použít pro oplocení vašeho pozemku, nebo jen jako plůtek kolem záhonků či k ohrazení výběhu vašich domácích zvířat, můžete se spolehnout na dlouhou životnost tohoto materiálu a jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. Výrobci také dbají na barevnou stálost a samozřejmě mrazuvzdornost plotovek. Ideální je pak použít pro montáž plotovek nereznoucí spojovací prvky a dlouhá životnost je tak zaručena. Co se biologického napadení týče, je pak plast jasným favoritem a jeho údržba je taktéž snadná.

Z čeho lze vybírat?

Co se sortimentu týče, máte na výběr z několika základních barev. V nabídce jsou obvykle zemité odstíny hnědé a béžové. Časté je také provedení v černé, šedé, cihlové, modré nebo zelené. Barevná škála ovšem záleží na konkrétním výrobci a tak se neváhejte poptat, máte-li zájem o něco méně tradičního. Výška plotovek z recyklovaného plastu se pak pohybuje přibližně od půl metru do dvou metrů a tvar hlavy je buď rovný, oblý nebo zalomený. Lišit se může také textura plaňky od hladkých po imitaci dřeva.

Montáže se netřeba obávat

Montáž systému oplocení z recyklovaného plastu není nijak zvlášť náročná, ba je možná jednoduší než konstruování plotu dřevěného. Systém se skládá ze svislých sloupků a minimálně 2 vodorovných trámků, na něž se upevňují plotovky pomocí nerezavějících šroubků. Hledáte odolnější plot? Pak můžete zvážit aktuálně probíhající výprodej betonových plotů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno