1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Pletivo

Ať už pracujete na jakémkoliv projektu, na nás se můžete vždy spolehnout. Seženeme pro vás vše ze sortimentu stavebnin a i něco navíc za ty nejlepší ceny. Poptejte pletivo všech druhů a přesvědčte se o tom sami. Stačí jen napsat do našeho jednoduchého online formuláře, jaké pletivo právě sháníte, a na první nabídky se můžete těšit do několika hodin.

Nejlevnější pletiva pro každý účel

Ať už potřebujete pletivo pro ohrazení vašeho pozemku nebo sháníte pletivo chovatelské, můžete se na nás bez problémů obrátit. Často poptávaná jsou poplastovaná pletiva s dlouhou životností a výběrem barevných variant. Do poptávky můžete také specifikovat velikost ok pletiva od těch malých, po střední až opravdu velká. Různá může být také výška pletiva nebo tloušťka drátu. Jednoduše specifikujte účel a základní parametry a získejte nabídky přesně takového pletiva, které sháníte, k porovnání. Pletiva si pak můžete porovnat třeba i s betonovým plotem, který je dlouhodobě ve výprodeji.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno