1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plastové žlaby a okapy Marley

Svodný systém okapových žlabů, tzv plastové okapy slouží k odvodu dešťové vody z okapové hrany střešní konstrukce. Kromě kovových systémů je možné pořídit plastový systém okapových žlabů a svodů Marley. Plastové žlaby jsou vyrobeny z PVC odolného proti UV záření. Mají vysokou životnost podepřenou desetiletou zárukou.

Kvalitní plastové okapy Marley a jejich výhody

K žlabům a svodům Marley je možno pořídit veškeré doplňky pod stejnou značkou. Jsou snadno smontovatelné, zacvakávací nebo lepené a díky nízké hmotnosti nezatěžují konstrukci. Sortiment je bohatý na barevné odstíny, které jsou stálé a slunci odolné. Jedná se o kvalitní materiál odolávající povětrnostním vlivům s životností až 50 let, který získáte za příznivou cenu.

Svodné systémy Marley

Plastové žlaby a okapy Marley jsou vhodné pro jakoukoli stavbu od zahradních altánů po rodinné domy. Plastové okapy Marley se vyrábějí klasicky kruhové/půlkruhové nebo hranaté. Jednotlivé systémy obsahují všechny nutné prvky jako okapové žlaby, okapové svody, háky, kotlík,okapová kolena, lapače hrubých nečistot, odbočky a další.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno