1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Perlinka Vertex v akci

Perlinka Vertex je armovací perlinka, tedy ohebná mřížka tvořená skelnými vlákny, která slouží pro zpevnění povrchů. Perlinka Vertex se využívá jako součást zateplovacího systému, kde pomáhá zpevnit povrch tepelné izolace a nese povrchovou úpravu zdi. Pro zpevnění povrchové úpravy je využívána i mimo zateplovací systém, slouží jako výztuž omítek různých druhů vně i uvnitř budovy. Perlinku Vertex můžeme také využít jako kostru hydroizolačních nátěrů nebo do maltového lože (lepidla) připraveného pro obklady.

Parametry perlinky Vertex

Perlinka Vertex se prodává v padesátimetrových rolích o dvou různých velikostech ok ( Perlinka Vertex 3,5 x 3,5 a Perlinka Vertex 4,3 x 4,3). V jednom balení je 55 metrů čtverečních. Perlinka Vertex se vyznačuje malou gramáží a lze s ní proto snadno pracovat. Výrobek se hodí do exteriéru i interiéru. Je možné ho využít pro zpevnění omítky i u několikapodlažních budov, jako jsou například panelové domy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno