1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Penetrace na beton

Porézní materiály je třeba před další úpravou ošetřit takzvaným penetračním nátěrem. Penetrační nátěr zabraňuje nejen prášivosti materiálu, ale také sjednocuje jejich nasákavost po celé ošetřované ploše a zpevňuje vrchní vrstvu. Pořídit můžete také speciální penetrační nátěry s fungicidní složkou, které pomáhají zabraňovat vzniku plísní a hub.

I beton je třeba penetrovat

Nejen zdivo nebo omítky, i beton je třeba před další úpravou, například nátěrem, penetrovat. Vhodná penetrace na beton sjednotí svrchní vrstvu a zajistí kvalitnější provedení prací. S neprášivým povrchem se pracuje snadněji než s drolivým a tak penetrací docílíme i pohodlnějšího postupu prací.

Aplikace penetračních nátěrů

K aplikaci se hodí použít štětec nebo malířskou štětku, kterou konstrukci spíše napouštíme, než potíráme. Ať už se jedná o aplikaci jakékoli penetrace, vždy musí dojít k pokrytí celé plochy i se všemi spárami a otvory, jedině tak zajistíme, že bude penetrace splňovat svoji funkci. Penetrace na beton se prodává většinou v koncentrátu, který je nutno naředit čistou vodou podle poměru předepsaného výrobcem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno