1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Palubky - Týniště nad Orlicí

Sháníte palubky v lokalitě Týniště nad Orlicí? Nespokojte se s lokální nabídkou, která je minimální a těžko nabídne konkurenční srovnání cen. Využijte náš poptávkový server a poptejte jak lokální dodavatele dřevěných palubek, o nichž třeba ani nevíte, tak i ty z okresu Rychnov nad Kněžnou nebo rovnou z celého Královehradeckého kraje. Díky porovnání cen snadno ušetříte až 30 % z ceny palubek a budete mít přehled o případných dalších cenových akcích různých dodavatelů, zkrátka vám žádná výhodná nabídka neunikne. A třeba vás některý z ne úplně lokálních dodavatelů překvapí mnohem výhodnější cenou.

Palubky jako univerzální konstrukční prvek

Palubky nachází v našich podmínkách opravdu všestranné využití. Nejen že se výborně hodí pro různé obklady stěn, podhledů či střešních přesahů, jsou dobrou volbou i jako podlahová krytina nebo alespoň součást podlahového souvrství, kdy ulehčí tíži konstrukce, protože dřevo je na rozdíl od betonu lehký materiál.

Pero-drážka - typ dřevěných palubek

Jako u mnoha stavebních prvků se i u palubkových spojů osvědčil systém pero-drážka. Dodavatelé navíc nabízí hned několik variant tohoto systému a tak se nemusíte bát, že by se vám s palubkami špatně pracovalo. Zatím co pro podlahové palubky, které jsou silnější a vyžadují hladký povrch, se hodí spoj bezespárý, pro obkladové tenké palubky můžete klidně použít přiznané spoje a vytvořit tak zajímavý estetický prvek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno