1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB desky a jejich ceník

OSB desky patří k moderním stavebním materiálům, které mají téměř nekonečné možnosti využití. OSB desky se v současnosti využívají pro podlahy, vnitřní příčky, obvodové zdi nebo jako bednění, pro střechy a materiál pro podhledy. OSB desky mají mnoho využití a dokonce jsme viděli i velmi zajímavý designový nábytek, který byl vyroben právě z OSB desek.

Jak získat ceník OSB desek?

Napište si o aktuální ceník OSB desek. Automaticky vám dodáme několik ceníků a vy si tak budete moci OSB desky vybrat. Při vypisování formuláře doporučujeme vypsat pečlivě všechna políčka tak, abychom mohli přesně spočítat i ceník dopravy OSB desek na vaši stavbu nebo kamkoliv, kam budete potřebovat OSB desky dopravit. Ceník OSB desky je vždy položkový, takže máte přehled, jaká je cena jednotlivých tlouštěk.

Současně doporučujeme do poptávky uvést, jaký účel budou vámi poptávané OSB desky mít, lépe vám doporučíme konkrétní tloušťku OSB desky a navrhneme takové řešení, aby vás materiál vyšel na co nejnižší náklady. Bezplatné konzultace a kvalitní servis je to, na čem si skutečně zakládáme.

Z čeho se OSB desky vyrábí?

OSB desky jsou vyrobeny z dřevní štěpky a přírodní pryskyřice. V žádném případě naši dodavatelé nedodávají OSB desky s obsahem formaldehydu. Přesto doporučujeme do poznámky do naší poptávky uvést požadavek na ceník OSB desek bez obsahu formaldehydu.

Jak se OSB desky vyrábí?

OSB desky se vyrábí lisováním a pojením naštípaných štěpů o velikosti 2 až 7 cm. Mezi nejčastěji používaná pojiva patří polyuretanová a přírodní pojiva na bázi pryskyřice. Po slisování celých OSB desek dochází k jejich rozřezání na standardizované tvary a případně se do OSB desky frézuje drážka pro snazší instalaci ve svislých i vodorovných konstrukcích (zdi a podlahy).

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno