1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB desky – ceník baumax

Poptáváte ceník OSB desek z baumaxu a nemůžete jej najít? Konec hledání. Napište nám poptávku, tedy jaké množství OSB desek poptáváte. My vám připravíme cenovou nabídku přímo „na míru“ u našich dodavatelů, kteří mají stejně vysokou kvalitu jako osb desky z baumaxu.

Z čeho se OSB desky vyrábí?

OSB desky se vyrábí z pryskyřice a štěpek ze dřeva jehličnatých stromů. Existuje obrovská škála různých druhů a tlouštěk OSB desky. Na trhu tak můžete pořídit OSB desky od nekvalitních až po ty kvalitní.

OSB Desky ceník – jako v baumaxu

Nejlepším argumentem, proč proč si vyžádat ceník napřímo od nás je samozřejmě velmi přiznivě nastavené ceníkové ceny. Napište nám poptávku, jaké konkrétní množství a tloušťku OSB desky poptáváte, a my vám připravíme cenovou nabídku přímo „na míru“.

Osb desky - ceník Baumaxu

Vyjadřovat se jakkoliv k obchodnímu domu baumax či hornbach samozřejmě nesmíme. Nejlepším způsobem, jak se přesvědčit o našich kvalitách, je poptat u nás konkrétní množství OSB desek a přesvědčit se tak sám.

Jaké jsou tloušťky OSB desek?

Mezi nejčastější tloušťky OSB desek patří tyto:
OSB deska 12 mm
OSB deska 15 mm
OSB deska 18 mm
OSB deska 22 mm
OSB deska 25 mm

Naše OSB desky splňují nejvyšší kvalitativní normy a řadí se tak ke stejně kvalitní OSB deskám jako v případě obchodních domů baumax či hornbach. Již brzy vám zde přineseme zkušenosti našich zákazníků, kteří měli možnost porovnat si ceny a zjistit, kdo má nejlepší poměr ceny / kvality OSB desek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno