1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB desky 15 mm

OSB desky (angl. Oriented Strand Boards) vznikají jedinečnou metodou lepení dřevěných třísek a to celkem ve třech vrstvách. Obě vrchní vrstvy vznikají lepením třísek podélným směrem, středová vrstva je pak tvořena třískami orientovanými příčně. Tato technologie jim zaručuje vlastnosti, které předčí i samotné dřevo. Na rozdíl od něho navíc neobsahují přirozené vady dřeva, jako jsou například suky či praskliny a jsou vhodné i do vlhkého prostředí.

Využití OSB desek 15 mm

Využití OSB desek je velmi široké. Lze je využít například k výrobě nábytku, obložení stěn, ale i jako podlahová krytina, materiál pro stavbu zahradních domků a mnohé další. V případě podlah je nejvhodnější OSB desky vrstvit. Při rozměru 15 mm doporučujeme použít tyto ve dvou vrstvách.

OSB desky 15 mm snadno, rychle, výhodně

Není nic jednoduššího, než zasednout k počítači, odeslat jednoduchý poptávkový formulář a po pár hodinách získat první nabídky. Přesně takhle snadno zjistíte nejaktuálnější ceny OSB desek 15 mm i vy. Přidejte se k desítkám spokojených zákazníků, kteří každý den ušetří na dodávaném materiálu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno