1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB deska cena

Masivní dřevo je často drahé a kvůli vrostlým vadám, jako jsou například suky, se nehodí pro každou konstrukci. Naštěstí jsou tu OSB desky, konstrukční materiál vyrobený ze tří vrstev opačně orientovaných dřevěných třísek, který v sobě zachovává kvalitní vlastnosti dřeva a navíc eliminuje i jeho nedostatky. Cena OSB desek navíc v průběhu několika let velmi klesla, zatímco technologie OSB desek se výrazně zlepšila.

OSB desky jsou tuhé, pevné v tlaku a hlavně vhodné téměř pro každou konstrukci

A i do každého prostředí. Na trhu jsou totiž tři druhy OSB desek, které se liší svou odolností vůči vodě a vlhkosti. OSB desky s označením 2 jsou klasické OSB desky, vhodné do nenáročných podmínek, OSB desky s označením 3 už jsou o něco odolnější a odolají i větší vlhkosti a nakonec OSB s číslem 4, které se dobře hodí i do vlhčího prostředí. Pro lepší práci s deskami si navíc můžete vybrat mezi deskami s ostrou hranou a systémem pero drážka.

OSB desky jsou dobrý a navíc levný stavební materiál

I přesto, jak kvalitním a vyhledávaným stavebním materiálem OSB desky jsou, si stále drží svoji nízkou cenu a tak jsou snadno dostupné všem kutilům i stavitelům. Cena OSB desky se samozřejmě liší podle výrobce a tedy i lokality, výkyvy jsou ale minimální. Poptejte ještě dnes a zjistěte si cenu osb desky ve vašem okolí. Porovnejte si ceny OSB desek od našich dodavatelů.

Výše ceny závisí na tloušťce a typu desky

Metr čtvereční desky tloušťky 12 až 15 milimetrů, což jsou jedny z nejvíce vyhledávaných tlouštěk, pořídíte již okolo osmdesáti, devadesáti korun. Silnější desky, například 22 až 25 milimetrů vás mohou již vyjít o něco dráž, stále však o dost levněji, než když koupíte OSB desky z hobby marketů nejmenovaných značek. Ceny pro desky s ostrou hranou a desky se systémem pero drážka se liší jen v řádech korun, rozdíly jsou to téměř zanedbatelné.

Běžné rozměry jsou 2500 (někdy až 5000 mm) milimetrů na délku a 625 (675) či 1250 na šířku

U různých výrobců se ale můžeme setkat i s rozměry mírně odlišnými. OSB desky jsou tedy multifunkční a navíc cenově dostupný stavební materiál, který se vyrábí ve velké škále rozměrů a snadno se zpracovává, proto se bude jistě hodit i vám.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno