1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Optické kabely

Optická vlákna respektive z nich složené optické kabely jsou schopny přenášet signály pomocí světla na delší vzdálenosti a mnohem rychleji než jiné materiály k tomu určené. Optická vlákna můžou být vyrobena z křemene a jedná se tedy o vlákna skleněná nebo z plastu. Na rozdíl od kovových vodičů je optické vlákno jako přenosové medium mnohem spolehlivější a přenáší signály s menší ztrátou, navíc odolává i elektromagnetickému rušení.

Zvolte kabely s vhodnou ochrannou

I optická vláka je třeba chránit proti poškození vlivy prostředí, do kterého je pořizujeme. Proto máte na výběr několik druhů optických kabelů. Rozhodnout se můžete mezi kabely vhodnými pro vnitřní použití, pro vnější použití a speciální kabely určené k uložení do země. Případně lze pořídit kabely se zesílenou ochranou proti hlodavcům.

Suché a gelové kabely

Vyrábějí se pak ve dvou typech a to jako suché optické kabely, které můžete pořídit jak s volnou druhotnou ochranou (vlákna jsou volně v trubičce) Loose Tube, tak s dvojitou ochranou Tight Buffer. Gelové kabely oproti tomu pořídíte pouze ve verzi Loose Tube a krycí trubička je vyplněna gelem. Optická vlákna jsou sama o sobě velmi křehká a tedy i náchylná na poškození, proto je nutné pořídit optické kabely v odpovídající kvalitě vzhledem k budoucímu umístění.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno