1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Optické vlákno

Optická vlákna, ať už ta skleněná vyrobená z křemene, nebo vlákna plastová jsou vysokorychlostním přenosovým médiem, které přenáší vysílané signály pomocí světla. Na rozdíl od kovových vodičů je přenos umožněn rychleji a s menší ztrátou. Navíc jsou optická vlákna imunní proti elektromagnetickému rušení.

Optické kabely

Optická vlákna jsou velice tenká a také náchylná k poškození. Sdružují se to tzv. optických kabelů, které se vyrábějí v různých variantách a s odpovídající ochranou vůči vnějším vlivům, které by mohly vlákna poškodit. Pořídit můžete ale i samostatná optická vlákna v cívkách a to pro nejrůznější způsoby použití.

Jaké optické vlákno je pro vás nejvhodnější?

Optická vlákna se vyrábějí v mnoha variantách, z nichž každá je uzpůsobená pro jiný způsob využití přenosu dat. Pokud si nejste jisti typem optického vlákna, které poptáváte, poraďte se s prodejcem a do poptávkového formuláře specifikujte využití a umístění optických vláken. Vybírat můžete nejen mezi běžným vláknem a vláknem odolnějším vůči ohybům, ale také mezi vlákny s větší kvalitou přenosu za určitých podmínek, různou tloušťkou optických vláken a podobně.

Poptejte i další příslušenství

K optickým vláknům ale i k optickým kabelům budete nejspíše potřebovat i další příslušenství, jako jsou nejrůznější spojky a konektory pro optická vlákna. I ty můžete poptat na u nás a zařídit tak vše z jednoho místa.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno