1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Oprava ploché střechy

O životnosti plochých střech panuje řada mýtů. Kvalitně provedená plochá střecha však přetrvá i desetiletí. Pokud již ale vaše střecha začíná vykazovat známky porušení některého souvrství, je třeba degradaci neprodleně zastavit. I opravená plochá střecha vám pak může sloužit roky.

Nejčastější poruchy plochých střech

Mezi časté důvody porušení souvrství patří nekvalitně provedené oplechování. Další je pak poničená tepelná izolace z důvodu nevhodného technologického postupu při připevňování svrchní krytiny. V neposlední řadě je tu špatné provedení svrchního pláště a hydroizolace. Čím dříve se k opravě odhodláte, tím méně škod špatně provedená střecha nadělá a tím méně vás bude rekonstrukce stát.

Přenechejte opravu profesionálům

Chcete-li mít jistotu a hlavně záruku na provedenou práci, nechte opravu ploché střechy na odbornících. Sami odhadnou stav, v jakém se střecha nachází, a zvolí vhodný postup při rekonstrukci. Lokální společnosti můžete poptat zde.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno