1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Odvodňovací žlab

Odvodňovací žlab slouží k odvodnění pozemků, silnic, chodníků či jiných zpevněných ploch, z nichž je nutné odvést srážkovou vodu. Jedná se o zabudovatelné odvodňovací žlaby, které odvádějí vtékající vodu do kanalizace, pryč z plochy, případně do vsakovacího zařízení/upravené plochy. Mimo komunikací se používají například i k odvodnění balkonů či teras.

Jak odvodňovací žlab vypadá?

V případě plastového odvodňovacího žlab se jedná vlastně o kanálek, který je krytý mříží. Mříž chrání systém před hrubými nečistotami a také zabezpečuje provoz v okolí žlabu. Podle účelu se vybírá typ žlabu a s tím souvisí i jeho montáž. Obecně se každý odvodňovací žlab vkládá mezi materiál a je dobré, pokud je terén k němu svažitý.

Materiál a požadované vlastnosti odvodňovacích žlabů

Odvodňovací žlab by měl odolávat všem vnějším vlivům a měl by disponovat vysokou životností. Zároveň by měl být přizpůsoben prostředí, tedy například odolat zátěži od projíždějících aut nebo chodců. K výrobě žlabů se používají jak kovy, tak plasty, sklolaminát a další kompozitní materiály. Na trhu lze zakoupit nejčastěji plastové nebo betonové odvodňovací žlaby. Mezi často poptávané pak patří odvodňovací žlaby Glynwed, Gutta nbebo Aco.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno