1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obložkové zárubně bez bourání

Každý interiér potřebuje jednou za čas změnu. Ať už z praktického hlediska, protože již nevyhovuje vašim původním standardům užívání nebo estetického, protože už se vám původní řešení zkrátka nelíbí. Ne každá renovace se dá ovšem provést bez všudypřítomného nepořádku z bouracích prací. Pokud si myslíte, že výměna či dodatečná instalace dveřních zárubní je jednou z nich, mýlíte se. Na trhu jsou k dostání obložkové zárubně bez bourání jako stavebnice typových rozměrů nebo vyrobené přímo na míru otvoru dveří, které lze snadno instalovat přes stávající ocelovou zárubeň nebo do volného průchodu bez nutnosti narušení zdiva a náročných stavebních úprav.

Instalace obložkové zárubně bez bourání

Před objednáním a zakoupením nové zárubně je zapotřebí přesně zaměřit otvor, na nějž budeme obložku osazovat. Měření otvoru pro obložkové zárubně se provádí v několika kontrolních bodech a provést ho můžete buď sami, nebo ho nechat na dodavatelské firmě a předejít tak zbytečným komplikacím způsobeným nepřesným měřením. S instalací obložkové zárubně do stávajícího otvoru je také třeba počítat se zúžením průchozí šířky asi o tři až čtyři centimetry.

Pokud obložku chceme namontovat přes původní ocelovou zárubeň, což je asi nejčastější požadavek, je možné zachovat původní dveřní křídlo. Je ovšem na Vašem uvážení zda raději nezakoupit rovnou nové ve stejném dekoru jako instalované obložky. Nová zárubeň také umožňuje změnit typ otvírání, takže z levých dveří se můžou stát pravé a naopak, přesně podle aktuální dispozice vašeho obytného prostoru.

Stavebnice pro zdatnější a profesionály

Obložková zárubeň bez bourání se dodává jako stavebnice, jejíž montáž můžete samozřejmě přenechat na dodavatelské firmě, ale i zdatnější kutil ji jistě zvládne i sám. Jednotlivé díly se spojují nejčastěji lepidlem a šroubky.

Obložková zárubeň se přizpůsobí designovému provedení Vašeho interiéru

Obložkovou zárubeň volíme většinou proto, abychom zkrášlili interiér a zbavili ho nehezkých sterilních ocelových zárubní. Vyrábí se masivní dřevěné, dýhované nebo potažené laminátem v dekoru jaký si sami vyberete ze vzorníku konkrétního dodavatele tak, aby nová konstrukce ve vašem bytě zapadala do celkového konceptu interiéru.

Šetřete prostor

Pokud nechcete nebo nemůžete použít běžné otvíravé dveřní křídlo, a přesto chcete mít oba prostory oddělené, nenechte se limitovat a na místo otvíravých dveří nechte do nových obložkových zárubní bez bourání instalovat dveře skládací nebo posuvné.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno