1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Nátěr fasády ceník

Fasáda je kabátem každého domu. Je třeba ji udržet nejen hezkou, ale také funkční! Právě fasáda je opláštěním a tedy ochrannou vrstvou zdiva. Svou roli hraje i kvalitní povrchový nátěr, který je nutné dobře vybrat. Nemluvíme teď o jeho barvě či textuře, ale o druhu nátěrové hmoty pro fasádu.

Ceník nátěru

Pokud si na nátěr fasády troufnete sami, jednoduše u nás poptejte fasádní nátěr nebo fasádní barvu a poptat můžete rovnou i zapůjčení lešení a další příslušenství. Pokud však chcete nechat práci profesionálům, jistě si rádi uděláte přehled o cenách fasádních nátěrů, ale i práce ve vaší lokalitě. Poptejte ceník a vyberte si pro vás nejvýhodnější variantu. Nezapomeňte do poptávky napsat, o jakou lokalitu se jedná. Lokální nabídky budou vždy výhodnější.

Kdy se pustit do nátěru?

Ideální doba asi neexistuje. Počasí by však mělo být stabilní a ideálně bez deště, sněhu a mrazu. Většina lidí se pouští do nátěru fasády během dubna a května, kdy ještě není takové horko a práce příjemně ubíhá. Právě teď je ideální doba vybrat si nejlepší cenu nátěru fasády včetně práce, materiálu a dopravy. Je to snadné. Poptávku vyplníte raz dva a navíc je to zdarma! Tak na co ještě čekáte.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno