1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Minerální vata ursa nebo raději polystyren Ursa?

Izolace značky Ursa si zaslouží srovnání i s jinými lepšími značkami izolace. Minerální vata Ursa a polystyren Ursa tak lze poptat i u našich dodavatelů. Jediné, co stačí udělat, je vyplnit všechna políčka poptávkového formuláře a pokud plánujete rekonstrukci či výstavbu, můžete připsat i další izolace, které poptáváte. Díky tomu Vám vyjednáme mnohem lepší cenu na minerální vatu Ursa nebo polystyren od stejné značky u našich dodavatelů.

O výrobci minerální vaty a polystyrenu Ursa

Výrobce izolací Ursa, společnost Ursa CZ s.r.o., patří mezi přední výrobce izolací v ČR. V jejím produktovém portfoliu najdete kompletní sortiment izolací, ať již potřebujete izolovat podlahu, příčky, fasádu či podkroví. Společnost Ursa CZ s.r.o. patří navíc od roku 2003 do nadnárodní skupiny URALITA, která zaručuje nejmodernější technologie a postupy napříč všemi společnostmi této skupiny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno