1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Makrolon - proč volit právě tento materiál?

Chystáte se zastřešit svou terasu nebo pergolu? Pak stojí za zvážení právě makrolon, tedy polykarbonátové desky. Jejich výhodou je vysoká odolnost vůči slunci, mrazu a nárazům. Prostor, který je zakryt makrolonem o tloušťce 6 až 10 mm, je plně prosvětlen a obstojně izolován. Izolační schopnosti makrolonu lze srovnat s kvalitním oknem s dvojsklem či trojsklem. Další výhodou makrolonu je jeho dlouhá materiální stálost. Materiál nemění strukturu, tvar ani povrch i 10 až 15 let po své instalaci. Makrolon lze velmi snadno instalovat a ohýbat ze studena.

Napište si o ceník makrolonu „na míru“

Zastřešte si makrolonem pergolu a využijte možnosti získat nejen makrolon, ale veškerý materiál pro pergolu s 30% slevou po celý rok. Jediné, co k tomu stačí udělat, je pečlivě vypsat náš poptávkový formulář a uvést, jaké přibližné množství makrolonu a popř. dalších materiálů poptáváte. My vám následně pošleme náš ceník makrolonu, z něhož si budete moci vybrat nejlevnějšího dodavatele. Každý ceník makrolonu je sestavován na míru každému zákazníkovi extra. Výhodou jsou přesnější a nižší ceny, než je tomu u ceníků konkurenčních prodejců makrolonu.

Kde lze makrolon sehnat?

Makroloné desky od našich dodavatelů lze zakoupit v Praze, Plzni a Pardubicích. Není však problém dovézt makrolon kamkoliv, kam jen bude potřeba. S makrolonem si můžete objednat další materiál, ať už se jedná o dřevěné trámy pro výrobu pergoly nebo jednoduché konzole pro výrobu přístřešku.

Další možnosti makrolonu

Makrolon od našich dodavatelů je certifikovaný kvalitní materiál, který je vhodný jako zastřešení pro všechny typy pergol, přístřešků, zastřešení skleníků a zimních zahrad. Mezi novinkami v makrolonu, které lze poptat, je i neprůstřelný makrolon pro zvýšení bezpečnosti všech míst, na která si vzpomenete. V případě neprůstřelného makrolonu je však potřeba počítat s vyšší cenou oproti nejlevnějšímu makrolonu. Ceník makrolonu a případně i prací spojených s jeho instalací si stačí vyžádat pomocí našeho poptávkového formuláře .

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno