1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Levné kuchyňské linky z Polska

Přemýšlíte o pořízení nové kuchyňské linky a marně tápete, zda upřednostnit levnější variantu před kvalitnějším provedením nebo raději investovat do dobře odvedené řemeslné práce při objednání kuchyňské linky z Polska, tedy bez ohledu na místo, kde byla kuchyňská linka vyrobena? Levné kuchyňské linky z Polska jsou skutečně kvalitní a při správném výběru se opravdu není čeho obávat.

Pořizujeme levnou kuchyňskou linku z Polska

Při výběru kuchyňské linky z Polska je dobré dbát, stejně jako u českých kuchyňských linek, na celkovou úroveň zpracování. Doporučujeme sledovat celkový vzhled linky a samozřejmě i detaily. Mezi sledované detaily, které kontrolujeme i my u našich ověřených dodavatelů, patří například kvalita materiálu a celkové zpracování, panty u kuchyňské linky a jejich zapracování do linky, viditelnost šroubů a spojů při lepení, a též úroveň úpravy hřbetů desek jednotlivých částí kuchyňské linky. Rozhodnout se můžete pro produkt z velkovýroby nebo si od našeho dodavatele nechat navrhnout kuchyňskou linku na míru, jejíž výroba následně probíhá v Polsku.

Nábytek z Polska? Není se čeho bát

Také patříte k těm, kteří si nejsou s polským zbožím automaticky zcela jistí? Možná máte špatnou zkušenost a možná se jen zbytečně obáváte neprobádaného. Levné kuchyňské linky z Polska jsou stejně kvalitní jako kuchyňské linky od českých truhlářů. Jak poznat kvalitní a nekvalitní kuchyňskou linku? Pokud máte opravdovou nedůvěru, často stačí osobní návštěva kuchyňského studia nebo z recenzí, kterých je dnes internet plný. Proč si tedy odpírat levné (a kvalitní) kuchyňské linky z Polska, když nás od něj nedělí víc než pár konkurenčních pomluv?

Levnou kuchyňskou linku z Polska určitě ano

Polské zboží je stejně kvalitní i nekvalitní jako zboží z jakékoli jiné země. Je pouze potřeba dobře si vybrat, což pro vás bude mnohem snadnější, vyplníte-li zdarma naši online poptávku . Získáte tak možnost pohodlně si vybrat z množství rozdílných nabídek. Navíc řada českých renomovaných dodavatelů dodává zboží právě z Polska, kde ho levně nakoupí a za vysoké ceny pak prodává, aby tak vyvolali v zákaznících pocit větší kvality, než jakou by dostali za mnohem nižší cenu, kdyby se obrátili rovnou na zahraniční společnosti nebo jen menšího dovozce. Přitom se téměř vždy jedná o srovnatelné výrobky, které se od sebe kvalitou provedení nijak významně neliší. Přece jen i v Polsku žijí lidé a jistě, jako i mnozí z nás, dávají přednost lokálním produktům, a to značí, že jejich kvalita nemůže být tak špatná, jak se často zbytečně vykřikuje.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno