1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Lepidlo na Ytong

Pórobetonové tvárnice Ytong se dají spojovat hned několika způsoby. Mohou se ukládat do maltového lože, na tenkovrstvá lepidla nebo pěnu. Originálním spojovacím prvkem k výrobkům Ytong je tenkovrstvá zdicí malta Ytong, někdy nazývaná jako lepidlo na Ytong.

Tenkovrstvá zdicí malta Ytong

Lepidlo na Ytong se prodává v pytlích po 17 kilogramech jako suchá směs. Je snadno zpracovatelné, od započetí práce je jeho zpracovatelnost 4 hodiny. Navíc se vyznačuje nízkou spotřebou. Lepidlo na Ytong se vyrábí z ekologicky nezávadných složek.

Jak probíhá zdění s lepidlem na Ytong tvárnice

Zdění na TM Ytong se provádí nanášením tenké vrstvy na celou ložnou plochu tvárnice, k čemuž ideálně využívá ozubená lžíce Ytong, která zajistí rovnoměrné rozložení.

Lepidla od jiných výrobců

Na trhu lze nalézt malty a lepidla od jiných výrobců než je Ytong. Mají různé vlastnosti a způsoby aplikace. Všechny jsou ovšem určeny pro spojování pórobetonových tvárnic Ytong. Výběr, jakému výrobci dáte přednost, je tedy jen na vás. Ovšem je třeba mít na paměti, že originální produkty, které byly pro sebe uzpůsobeny, budou mít společně lepší vlastnosti než výrobky různých výrobců.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno