1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Krytina, která nezatíží krov

Hledáte krytinu, která nezatíží krov, ale zároveň neztrácí na mechanických vlastnostech? Vyberte si ze sortimentu lehkých střešních krytin, které zahrnují jak plechové střešní krytiny, tak krytiny plastové. Nemusíte se bát ani omezeného výběru! K dostání jsou klasické šablony, tvarovky imitující pálenou střešní tašku tak dokonale, že si ani sousedé nevšimnou rozdílu a samozřejmě klasické tabule a plechové pásy.

Plechové krtiny: tradiční falcovaná krytiny nebo profilovaná taška?

Plechová krytina je extrémně lehká (cca 5 kg na m2), snadno se skladuje, rychlé ukládá a umožňuje tvarovou rozmanitost. Nízká váha je vítána nejen při rekonstrukcích objektů se starším a méně únosným krovem. Ocení ji i majitelé staveb v horských oblastech, jejichž krov je nadstandardně namáhán sněhovou pokrývkou.

Tradiční falcovaný plech je dobrá volba pro každý objekt, který nevyžaduje tradiční střešní krytinu. Hodí se jak pro pultové, tak pro šikmé střechy. Pokud je však okolní zástavba spíše historická nebo historizující, či se v sousedství dokonce nachází památková oblast, můžete zvážit také imitaci pálených střešních tašek, která je k nerozeznání od originálu, a přitom nezatíží krov.

Plastové krytiny nejsou pro ostudu!

Plastová krytina dávno neznamená vlnité plexisklo na babiččině skleníku. Vybrat si můžete z široké nabídky typů krytin, které vynikají svou nízkou hmotností, dlouhou životností i snadnou pokládkou. Skvělou variantou jsou plastové profilované tašky , které jsou k nerozeznání od tašek pálených, stejně jako jejich plechová varianta. Jsou vhodným řešením pro rodinné domy i rekreační objekty. Protože jsou velmi odolné vůči mechovému porostu, jsou často voleným řešením pro lesní chaty a chalupy. V naší nabídce najdete také střešní tabule, které napodobují těžkou břidlicovou krytinu a řadu doplňků, které nesmějí na žádné střeše chybět!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno