1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Laminátové plovoucí podlahy ve výprodeji

Podlaha je nejvíce namáhanou konstrukcí v bytě, a proto bychom jejímu výběru měli věnovat zvláštní pozornost. Při výběru vhodné laminátové plovoucí podlahy ve výprodeji zvažte tedy nejen finance, které budete chtít do podlahy investovat, ale také provoz, v němž se bude nacházet. Zda chcete raději teplou nebo studenou podlahu a samozřejmě i estetickou stránku věci, zvláště když novou krytinu pořizujete do již zařízeného interiéru. Vybírat si můžete mezi koberci, linoleem, PVC, dlažbou nebo třeba lamelovou podlahou z různých materiálů. Jednou z možných variant lamelových podlah, někdy také nazývaných plovoucí, jsou právě laminátové podlahy.

Laminátová plovoucí podlaha

Je podlahová krytina skládaná z několikavrstvých lamel. Každá vrstva lamely má stejně jako u hrubých plovoucích podlah svoji funkci. Na spodní straně najdeme tlumicí podložku zabraňující kročejovému hluku, která přiléhá k pružné laminátové vrstvě a nosné podložce z dřevovláknité desky. Povrchovou část pak tvoří fototapeta s dekorem a ochranná folie, která je velmi odolná proti všem nežádoucím vlivům.

Laminátové plovouchí podlahy jsou všude doma

Využití laminátových plovoucích podlah je opravdu bezmezné a ve vašem bytě najdou své místo skoro ve všech místnostech. Jsou sice trochu chladnější než třeba dřevěné podlahy, za to mají dobrou odolnost v tlaku, a to jak vůči plošnému užitnému zatížení od nábytku, tak i například vůči podpatkům, kolečkovým židlím a jiným zdrojům dočasného napětí. Dalším velkým plusem je jejich snadná údržba, odolnost vůči vzniku skvrn a ochrana proti UV záření, takže jejich barva zůstane taková, jakou jste si vybrali. Samotná pokládka laminátové plovoucí podlahy je také velmi jednoduchá, protože lamelové podlahy využívají systém obdobný jako pero drážka a pokládají se na sucho bez lepidel a tmelů.

Jako by byla ze dřeva

Všechny fototapety jsou dokonale věrné pravému reliéfu dřeva a i pohmatem je lze od dřevěné podlahy jen těžko rozeznat. Výrobci nabízejí bohatý výběr povrchů, vzorů a barevných řešení laminátových plovoucích podlah, díky čemuž se zavděčí i nejnáročnějšímu zákazníkovi. Laminátové podlahy jsou tak nejen praktickým a hygienickým řešením vaší podlahové krytiny, uspokojí vás i po stránce estetické.

Cena laminátové plovoucí podlahy ve výprodeji

Laminátové plovoucí podlahy ve výprodeji patří k těm nejlevnějším variantám, i když ceny těch kvalitnějších jsou srovnatelné s cenou dřevěných podlah. Pokud chcete na nákupu ušetřit, neváhejte pořídit laminátovou plovoucí podlahu z výprodeje. Poptat ji můžete během chvilky prostřednictvím našeho online formuláře .

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno