1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotle na dřevoplyn

Kotle na dřevoplyn přinášejí několik užitečných funkcí a výhod. Tou nejzákladnější je samozřejmě funkce ekologická, protože kotle spalují tuhé palivo v podobě přírodního dřeva. Odpadní látky, které jsou vypouštěny do okolního prostředí, jsou tedy minimální. Kotle na dřevoplyn jsou šetrným výrobkem, který je ohleduplný k přírodě, a svou vysokou účinností i k našim financím.

Jaké jsou hlavní výhody kotlů na dřevoplyn?

Tyto kotle nabízejí mnohem více než jen ekologické výhody. Svým výborným výkonem nám zajistí dostatek energie a zejména uleví naší peněžence. Jejich konstrukce je tak výborně řešená, že naše námaha bude téměř minimální. Nabízí totiž spalování velkých kusů dřeva v relativně velkém množství. Tím zajistíme delší dobu hoření a můžeme se tak v teple věnovat svým dalším aktivitám.

Velký prostor pro popel nám umožňuje delší prodlevu pro výběr popela. Díky odtahovému ventilátoru se nemusíme obávat ani prašnosti při vybírání zásobníku. Kotel na dřevoplyn nám místo, kde je uložen, vůbec nezahltí kouřem. A navíc z komína vychází tenký a bílý kouř, který neobtěžuje ani blízké okolí.

Kotel, který je na dřevoplyn, umožňuje opravdový komfort nejen našemu okolí, ale zejména nám. Svými malými rozměry a hmotností zabírá minimálně prostoru a svou kvalitou je naprostou jedničkou. Kotle na dřevoplyn mají vysokou technickou úroveň a svou nízkou poruchovostí konkurují méně životným kotlům. Chladící smyčka totiž zabraňuje přetopení a kotel na dřevoplyn je tak opravdu ochráněn před tímto poškozením.

Kotle, které spalují dřevoplyn, mají spalinový termostat a v případě, že dohoří palivo, se kotel automaticky sám vypne. Výkon kotle na dřevoplyn řídí elektronická regulace, která přináší další velmi užitečnou funkci. Některé kotle lze naprogramovat tak, aby sami zahájily a skončily topení. Lze dokonce nastavit celkový rozvrh topení a kotel touto skvělou funkcí zajišťuje další komfort. V případě vyhasnutí drží kotel velmi dlouho svou teplotu, následné zatápění tedy není vůbec obtížné.

Proč je dobré mít kotel, který je na dřevoplyn?

Kotle na dřevoplyn nám ušetří námahu, stávají se tedy naším přímým pomocníkem a slibují to největší pohodlí, jaké při topení můžeme mít. Svou vysokou kvalitou jsou výbornou a hlavně dlouhodobou investicí, která nás nezklame. Tyto kotle jsou úžasné zejména i proto, že nemyslí jen na nás jako na jednotlivce, ale svým šetrným spalováním jsou ohleduplné k vašemu okolí a jsou opravdu ekologické.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno