1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Viadrus Herkules U28

Mezi kotle na tuhá paliva patří i odhořívací kotel na ruční přikládání Viadrus Hercules U28 s ekologickým spalováním. Kotel Viadrus Hercules U28 s přehledem splňuje normové podmínky a řadí se tak do kategorie emisní třídy 3. Splňuje zákonem požadované podmínky pro kotle pro rodinné domy a je tak dokonalým partnerem pro vytápění vašeho domova.

Palivo pro Hercules U28

Kotel na tuhá paliva Viadrus Hercules U28 s ekologickým spalování je původně určen pro spalování hnědého a černého uhlí. Jako doplňkové palivo lze ovšem použít také dřevo, musíme pak ale počítat s menším výkonem a účinností kotle, proto dřevo neslouží jako samostatné palivo pro kotel Hercules U28.

Výkon kotle Viadrus Hercules U28

Vybrat si můžete hned ze čtyř výkonnostně odlišených modelů kotle Hercules U28. Kotel s nejmenším výkonem při spalování černého uhlí má 20 kW (19 kW pro uhlí hnědé) ten s největším pak 44 kW (35 kW). Mezi nimi se nachází dva středně výkonné kotle Viadrus o výkonu 27 kW (25 kW) a 35 kW (30 kW).

Kotel na uhlí s účinností téměř 80 %!

Navíc kotel podporuje i samotížný oběh topné sestavy. Výměník českého původu vyrobený z litiny má dlouhou životnost a rošt je chlazen vodou. Kotel Viadrus Herkules U28 se snadno ovládá i udržuje a má nastavitelnou stranu otvírání dvířek pro větší komfort uživatele. Tento kotel si můžete porovnat například s kotlem Dakon DOR 32.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno