1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Opop h 418

Pokud byste rádi poptali nový kotel Opop h 418 musíme vás zklamat. Kotel (pouhé) 2. emisní třídy již není v sortimentu Opop. Můžete ale poptat náhradní díly, anebo se s námi podívat na možné alternativy tohoto kotle.

Kotel na uhlí/pevná paliva s výkonem alespoň 18 kW?

Ekvivalentní produkty ke kotli h 418 nabízí nejeden výrobce. Samozřejmě jde ve všech případech o minimálně 3. emisní třídu (tedy o tu dobrou). Kvalitní kotle na tuhá paliva okolo 18 (20) kW můžete poptat nejen u společnosti Opop, ale také například Dakon, Rojek, Protherm a další. Můžete si tedy vybrat konkrétní výrobek, jednoduše ho poptat a najít tak nejlevnější cenovou nabídku. Ale proč se omezovat?

Poptejte ekvivalent ke kotli Opop h 418

Stačí jen specifikovat očekávané požadavky/charakteristiky vámi hledaného kotle a odeslat online poptávku. Zdarma vám pak pomůžeme najít alternativní výrobky za příznivé ceny. Snadno si je tak porovnáte a rozhodnete se, který z výrobků je pro vás nejlepší řešení.

Důležitost emisní třídy

S ohledem na budoucnost je neekonomické pořizovat kotle nižší než 3. emisní třídy, protože dle politiky Ministerstva životního prostředí je nebude v brzké době již možno používat. Vyberte si tedy kotel s vyšší emisní třídou a berte tak ohled na životní prostředí i svou peněženku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno