1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Opop h 416 eko-u

Kotel na tuhá paliva o výkonu 16 kW s ručním přikládáním Opop h 416 eko-u je určen pro spalování hnědého uhlí ideálně o velikosti ořech I. Otvor pro přikládání je dostatečně velký, pro komfortní přikládání i větších objemů paliva najednou. Kotel má stejné připojovací rozměry jako model h 412 a h 418 a hodí se tak jako jejich alternativa.

Na uhlí a přesto v ekodesignu

Kotel na tuhá paliva h 416 eko-u spadá do 4. emisní třídy a splňuje i přísné podmínky pro ekodesign, je tedy možné na jeho pořízení čerpat dotace z programu Kotlíkové dotace.

Pětiletá záruka

Na kotlové těleso kotle h 416 se vztahuje 5 let záruka. Kotel disponuje objemem 32 litrů pro topnou vodu a je vybaven regulátorem přívodu vzduchu pro snazší regulaci výkonu. Samozřejmostí jsou potom bezpečnostní prvky kotle, které chrání vás i spotřebič samotný.

Poptejte kotle na tuhá paliva v ekodesignu i u dalších výrobců, například kotle Rojek nebo Dakon, a porovnejte si jejich cenové nabídky a vlastnosti jednoduše a zdarma na StavebninyX.cz.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno