1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Opop h 412

Starý model kotle h 412 je již minulostí. Poptejte náhradní díly nebo raději nový model. Moderní kotel Opop h 412 eko s ručním přikládáním umožňuje komfortní vkládání paliva nadprůměrně velkým přikládacím otvorem a zároveň slibuje prodlouženou dobu hoření díky velkoobjemové násypce.

Vysoká účinnost = nízké náklady

Dlouhá životnost je zaručena pětiletou zárukou na kotlové těleso. Kotel je opatřen všemi běžnými bezpečnostními prvky včetně těch regulačních.

Přikládejte uhlím i dřevem

Pokud se rozhodnete spalovat dřevo, bude váš nový kotel Opop h 412 eko spadat do 3. emisní třídy. Dáte-li ovšem přednost spalování uhlí, o třídu si polepšíte a budete se tedy pyšnit kotlem emisní třídy 4. Poptejte kusové dřevo, ale i hnědé uhlí zdarma na StavebninyX.cz a zjistěte, která alternativa je pro vás výhodnější.

Náhrada kotle h 412 a dalších starších modelů

Kotel H 412 eko je plnohodnotným nástupcem h 412, jedná se o jeden z kotlů s nejnižším dostupným výkonem na trhu, pouhých 12 kW. Tento nenáročný spotřebič má stejné připojovací rozměry jako Opop h 416 eko-u, ale i starý, dnes již nedostupný, model h 418 u.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno