1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kondenzační kotle Buderus

Přemýšlíte-li o pořízení kondenzačního plynového kotle, seznamte se také s výrobky společnosti Buderus, která nabízí širokou nabídku kondenzačních kotlů všech možných výkonů a s maximální účinností. Mezi výrobky Buderus najdete kondenzační kotle jak ve stacionárním provedení, tak v provedení nástěnném, tedy závěsném. Obě z kategorií zahrnují řadu nejen výkonnostních typů kondenzačních plynových kotlů.

Nástěnné kondenzační kotle Buderus

Jedná se o kotle z řady Logamax plus a jsou navrženy k zavěšení na dostatečně únosnou příčku. Logamax aktuálně zahrnuje 5 modelů nástěnného kondenzačního kotle včetně kotle Buderus GB072, Buderus GB162.

Stacionární kondenzační kotle Buderus

Stacionární kotle najdete pod označením Buderus Logano plus a zahrnují výkony od 15 do 1700 kW a jsou určeny k umístění na pevnou podlahu. V nabídce aktuálně najdete asi 7 modelů kondenzačních plynových kotlů Buderus Logano plus.

Kondenzační kotle jsou navrženy tak, abyste při vytápění využili veškerou energii k předávání tepla. Zbytková tepelná energie se přes výměník kondenzací znovu oživuje a my tak můžeme využívat i zbytkovou neboli dodatečnou tepelnou energii k vytápění. Díky kondenzaci tak nepřijde žádná část získané energie na zmar a vy hodně ušetříte.

Na kotle Buderus lze navíc čerpat Kotlíkové dotace

Buderus má registrované tři konkrétní nástěnné kondenzační kotle z řady Logamax plus a to GB062- 14 H V2, GB062- 24 H V2 a GB062- 14 K V2. Buďte chytří a ušetřete třeba i 70 % nákladů na pořízení.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno