1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kondenzační kotel by chtěl každý, kdo topí plynem

Již několik let jsou na trhu moderní kondenzační kotle na plyn, které dokážou ušetřit až 30% z ceny nákladů na vytápění plynem. Kondenzační kotel je plynový kotel nové generace, který využívá odpadní vodní páru, která ještě dřív utíkala komínem zcela bez užitku. A to i přesto, že tato vodní pára má někdy až 180 stupňů Celsia a lze ji tedy velmi chytře využívat jako další zdroj tepla pro váš rodinný dům právě díky kondenzačnímu kotli.

Na rozdíl od kondenzačního kotle, všechny ostatní kotle spalují své palivo v nejlepších případech jen z 90% možného účinku. Kondenzační kotle dokáží tuto efektivitu zvýšit až na 108%! Pokud navíc propojíte celý systém vytápění vašeho rodinného domu s fotovolatickou elektrárnou na střeše, čeká vás úspora až 60% veškerých nákladů na vytápění a ohřev teplé vody.

Jak vybírat kondenzační kotel?

Při vypisování poptávky doporučujeme zmínit, že vám jde o kvalitní kondenzační kotel s výkonem od 15kW. Naši nasmlouvaní dodavatelé vám připraví nabídku na kondenzační kotel a vy si tak budete moci vybrat tu nejvýhodnější pro vás. Samozřejmostí všech našich dodavatelů je odborná rada, co se týče volby výkonu vašeho kondenzačního kotle. Kondenzační kotle se vyrábí ve variantách od 15 kW až po kotle určené pro větší nemovitosti a výkonu 50 kW.

Tým StavebninyX.cz dokáže váš kondenzační kotel sehnat o hodně levněji. Dejte nám šanci vám to dokázat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno