1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kombinovaný bojler

Kombinovaný bojler se stává čím dál tím častějším zdrojem teplé vody v domácnostech a to především díky nespočtu výhod, o kterých si povíme v následujících řádcích.

Nejčastější typ kombinovaných bojlerů je ze smaltované oceli. Kombinovaným bojlerem tedy rozumíme smaltovanou či nerezovou nádobu, která je obalená polyuretanovou izolací a následně ještě různě nabarveným plechem, který se nejčastěji vyrábí v bílém provedení (to, co obvykle vidíte). Do nádoby je pro jistotu zavedena zpravidla hořčíková anoda, která chrání kombinovaný bojler před korozí zevnitř.

Kombinované bojlery se nabízejí v celé řadě objemů. Můžete si tak pořídit kombinovaný bojler v objemu od 80 litrů až po 200 litrů, pokud se tedy bavíme o bojleru určenému pro účely domácností.

Výhody kombinovaného bojleru

- při jednoduchém nastavení bojleru na nízký tarif elektřiny můžete ušetřit velké množství elektrické energie a tudíž i financí
- bojler nahřeje velké množství vody, která následně drží po dlouhou dobu teplá
- v případě výpadku elektřiny máte zásobu teplé vody, kterou můžete využít, což například u průtokového ohřívače vody provést nelze

Kam kombinovaný bojler umístit?

Kombinované bojlery si lidé umisťují nejčastěji přímo do koupelny, popř. se je snaží jakkoliv schovat s ohledem na jejich nižší estetické vlastnosti (Kdo chce mít v dnešní době viditelnou velkou nádobu?) Bojler lze umístit na zeď pomocí kotvících šroubů, stejně jako na zem pomocí speciálních držáků na bojlery.

Výrobci kombinovaných bojlerů

- bojlery Dražice
- bojlery Ariston
- bojlery Tatramat

Nejčastěji doporučovanou značkou bojlerů jsou bojlery značky Dražice, nicméně určitě stojí za zvážení i ostatní značky kombinovaných bojlerů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno